MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 5842431
nr 584 2431
Karmstolar
1 par, 1950-tal, Folke Paulsson
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 25 maj 2009
kl 17:16:56
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr
6
600 kr